تبلیغات
حمام و سرویس های بهداشتی - چگونه باید آبگرمکن را در حمام جانمایی کنیم؟
 
حمام و سرویس های بهداشتی
دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی
 
 

حمام و سرویس بهداشتی از آن دسته محیط هایی هستند که دکوراسیون و چیدمان آنها پس از آشپزخانه، اتاق خواب و اتاق نشیمن از اهمیت بالایی برخوردار است. مشکلی که همواره وجود داشته و مزاحم چیدمان دکوراسیون حمام بوده است، وجود ضروری آبگرمکن بوده است. به نظر شما چگونه باید آبگرمکن را در حمام جانمایی کنیم؟

Image result for water heater bathroom

حمام و مطهره دو رکن اصلی خانه است که اگر درست و معیار چیده نشود ممکن است خطر آفرین باشد. در قدیم حمام در تمامی خانه ها بود نداشت و به عنوان مکانی لوکس و غیر ناچاری برای خانه به حساب می آمد.

اما هم دوره به یکی از پر استفاده ترین مکان ایا خانه تبدیل شده است. در هنگام چیدمان حمام و مستراح دلو آبدستان توجه به انتخاب کفپوش مناسب و نمونه و غیراستاندارد بودن برق کاری های در حمام و آفتابه الزامی است. چراکه اگر این دو مساله به نحو احسن انجام نشود خطرات فراوانی را به هستی و عدم خواهد آورد. به طور کلی سرویس صحی یکی از مهجور ترین نقاط فضای داخلی هر خانه ای محسوب می شود. اما امروزه عظمت فضای سرویس سالم و طراحی آن کمتر از سایر فضاهای داخلی منزل نمی باشد.

یکی از پر ابهت ترین نقشه كشی ها در سرویس سالم مدل سازی حمام و دکوراسیون سرویس سالم کوچک می باشد که می توانید با ترکیب متریال ها و كاربرد از عناصر و بافت هان متفاوت دکوراسیون سرویس صحی کوچک خود را منحصر به  فرد مدل سازی کنید. درخصوص اینکه با دکوراسیون هان سرویس های بهداشتی فارسی و انیران بیشتر آشنا شوید با این مطلب از چیدانه همراه باشید.


بطور کلی آبگرمکن ایا دیواری گازی رادیاتور 2000 بدلیل قابلیت کارکرد با کمترین فشار آب و راندمان بالای حرارتی، موجب صرفه جویی قابل توجهی در میزان آب و گازانبر علف بخار می شوند. نسل جدید آبگرمکن های بوتان موسوم به نسل چهارم در مطابقت کامل با آخرین استانداردهای اروپایی نگارگری برنامه ریزی و تولید شده اند، به گونه ای که با ابعاد کوچک تر و مقاومت بیشتر در برابر املاح آب (در مقایسه با نسل ایا قدیمی تر) همزمان با عرضه در ایران، به اروپا نیز صادر می شوند.

Image result for water heater bathroom

ضوابط كاربرد از آبگرمکن دیواری را با خواندن محتویات زیر به دست آورید:
 

  •  فضای لازم مفیدبرای نصب آبگرمکن جدودا ۹ تا ۱۲ متر خواهد خواهد نیستی مشروط به اینکه حجم اشغال شده توسط متاع موجود در محل(یخچال کابینت کمد اجاق نیش كلبتین و... بیش از۲متر مکعب نباشد.
  • محل نصب دارای دریچه باشد که امکان تزویر را فراهم سازد.
  • حتی المقدور از ریا مناسب بر خوردار باشد که درعوض جهت عملکرد بهتر دستگاه اکسیژن کافی به آن برسد.
نوع مطلب : دکوراسیون حمام و دستشویی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مروارید, عکس سرویس بهداشتی, دیزاین سرویس بهداشتی, چیدمان سرویس بهداشتی, دتایل سرویس بهداشتی, سرامیک سرویس بهداشتی, درب سرویس بهداشتی, ابعاد سرویس بهداشتی, سرویس های بهداشتی, کابینت سرویس بهداشتی, اکسسوری سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی عکس, طرح سرویس بهداشتی, قیمت سرویس بهداشتی, نمای سرویس بهداشتی…

مدیر وبلاگ : بابک بنیاد
مطالب اخیر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :