تبلیغات
حمام و سرویس های بهداشتی - نکات ایمنی استفاده از آبگرمکن در دکوراسیون حمام
 
حمام و سرویس های بهداشتی
دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی
 
 

برای خیلی از خانم های خانه دار، دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی امری همواره بسیار مهم تلقی می شده است. استفاده از تجهیزاتی همچون پکیج شوفاژ دیواری یا آبگرمکن در این محیط ها نیز همیشه بسیار دغدغه آفرین و حساس بوده است چراکه تاثیر زیادی بر دکوراسیون این محیط می گذارد. البته رعایت نکات ایمنی استفاده از آبگرمکن در دکوراسیون حمام نیز یسیار ضروری و حساس برشمرده می شود.

Image result for water heater bathroom

مهم نیست فضای سرویس بهداشتی ایشان تا چه حد کوچک است با غلبه رنگ كم ارزش و منحصر به فرد می توانید کوچک بودن هوا را کمتر نشان دهید، البته توجه داشته باشید اختیار رنگ ایشان باید ساده و ملایم باشد. همان طور که می بینید در این دکوراسیون سرو بهداشتی کوچک از کاشی ای آبی رنگ ایرانی استفاده شده است که انتخب این کاشی ها در کنار زمینه ی ابیض موجود در فضا و رنگ سفیدپوست و اسود روشویی تضاد خوبی را ایجاد کرده است.

یکی دیگر از مواردی که می تواند چهره ی سرویس بهداشتی ما را بیش از بیش جذاب کند، برگزینی مصالح ارزان است. به طور مثال در دکوراسیون این سرو بهداشتی نسبتا کوچک از کاشی و سرامک لوکس انتخاب شده است، یکنواخت بودن کاشی و سرامیک و هماهنگی آن ها با روشویی و همچنین نورپردازی كم بها سبب ایجاد فضایی مختص و منصر به فرد شده است.

در آبگرمکن های دیواری بوتان، میزان هایی که دارای اندیس می باشند، از نوع آیونایز می باشند. این آبگرمکن ها ضمن فراهم بودن به اسلوب آیونایز با جرقه زن خودکار، به سیستم هان تکمیلی شامل سیستم تخلیه ایمن محصولات احتراق، شیر اطمینان کلید حرارتی روی مبدل نیز، روبراه هستند.

در آبگرمکن ایا دیواری رادیاتور 2000 و در استاندارد هلا آیونایز، همزمان با باز شدن شیر آب، روش جرقه زن هوشمند بدون نیاز به شمعک دائم روشن، مشعل آبگرمکن را روشن نموده که این قضا كار جریان موجب مزایایی مانند صرفه جویی 30 درصدی در مصرف گاز (بعلت ابطال شمعک دائمی)، بهبود رده كارمایه حال در مقایسه با استاندارد های شمعک دائم، کاهش جرم گرقتن مبدل حرارتی و عدم نیاز به سرویس دوره ای شمعک آبگرمکن می گردد.

Image result for water heater bathroom
همچنین در آبگرمکن ای بوتان دیواری گازی، مقیاس هایی که مدل هایی که دارای اندیس f هستند، از نوع آبگرمکن هلا با دودکش فن دار و تهیه به قاعده ایمنی فن تخلیه آلاینده ها می باشند. فن در آبگرمکن هان فن دار، امکان تخلیه سریع گازهای حاصل از اشتعال دستگاه، برای ساختمان ای دارای مشکل دودکش را  میسر می نماید.

  • نصب آبگرمکن در زیر زمین که اکسیژن کافی ندارد بدلیل نرسیدن اکسیژن اکیداممنوع
  • نصب آبگرمکن در اتاقهای کوچک اکیداممنوع:بدلیل کمبود اکسیژن کافی و حجم کم محل نصب
  • نصبآبگرمکن دررختکن اکیداممنوع:بدلیل خطرآتش سوزی و کمبود جا و اکسیژن
  • نصبآبگرمکن در توالت و دستشویی اکیداممنوع: بدلیل کمبودفضا و کمبود اکسیژن
  • نصب آبگرمکن در اتاقهای خواب تحریم شده غیرقانونی
  • نصب آبگرمکن در انباریهای که فضای الزامی را نداشته و اکسیژن دستگاه تامین نمیشود ناشایست میباشد.
  • آبگرمکن دور از دسترس کودکان نصب شود
  • نصب آبگرمکن در طباخ خانه ای که درب حمام و رختکن به آنجا باز میشودممنوع است
نوع مطلب : سرویس بهداشتی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مروارید, عکس سرویس بهداشتی, دیزاین سرویس بهداشتی, چیدمان سرویس بهداشتی, دتایل سرویس بهداشتی, سرامیک سرویس بهداشتی, درب سرویس بهداشتی, ابعاد سرویس بهداشتی, سرویس های بهداشتی, کابینت سرویس بهداشتی, اکسسوری سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی عکس, طرح سرویس بهداشتی, قیمت سرویس بهداشتی, نمای سرویس بهداشتی…

مدیر وبلاگ : بابک بنیاد
مطالب اخیر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :