تبلیغات
حمام و سرویس های بهداشتی - نکاتی در جهت زیباسازی دکوراسیون حمام با وجود آبگرمکن
 
حمام و سرویس های بهداشتی
دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی
 
 

تغییرات آن هم هرچندماه یکبار در دکوراسیون خانه هم برای روحیه افراد خانواده منفعت دارد و هم زیبایی خانه شما را دستخوش تغییراتی مثبت می کند. اما آنچه در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی مشهود است این است که بدلیل ثابت بودن محل نصب آبگرمکن در بیشتر موارد، نمی توانیم تغییرات خیلی زیادی را در این محیط بوجود آوریم. اما باید به بررسی نکاتی در جهت زیباسازی دکوراسیون حمام با وجود آبگرمکن بپردازیم.

Related image

مراقب برق گرفتگی باشید. مطمئن شوید تمام سیم هایی که در حمام و توالت کار شده است روکش عایق و تمام پریزها محافظ دارند و آب به هیچ وجه در آنها نفوذ نمی کند. چاره ای بیاندیشد که از سر خوردن در حمام جلو گیری شود. استفاده از کفپوش دو جلد یا دستگیره هایی در جاهای مختلف حمام ایده خوبی به نظر می رسد.

درجه مناسب آب به خاطر پوست ۳۵ تا ۳۷ درجه است. سعی کنید همیشه آب را به درستی تنظیم کنید تا دچار سوختگی نشوید. برای نظافت حمام یا توالت دقت کنید که از موادی استفاده کنید که باعث احتراق نشود و مشکلی بابت سیستم تنفسی ضمیر اول شخص جمع به وجود نیاورد.


یکی از قدیمی ترین ترفندهایی که با کمک آن می توانید هر فضایی را بزرگتر از آنچه که هست نشاندهید استفاده از آبگین می باشد. محل داشته باشید که با استفاده از آینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود می توانید به سادگی فضای خود را دو برابر کنید. یکی از مهمترین عواملی که در دکوراسیون حمام و سرو بهداشتی های مشترک باید در نظر گرفت انتخاب کابین حمام می باشد. در دکوراسیون سرو بهداشتی کوچک انتخاب کابین دوش شیشه ای می تواند جلوگیر از گرفتگی فضای داخلی ضمیر اول شخص جمع شود و فضای من وتو را نسبتا بزرگ علامت دهد.

Image result for water heater bathroom

هیچ وقت به علت کوچکی فضای سرو بهداشتی تان خود را از داشتن کمد و کابینت مستفیض بهره مند نکنید، عنایت داشته باشید که کمد و کابینت ها در دکوراسیون سرو بهداشتی کوچک من وشما را از بی نظمی نجات می دهند و به لوازم و ابزار شما آراستگی و ترتیب می بخشند.

  • اگر منزلی آشپزخانه یا محل مناسبی بابت برپایی انتصاب آبگرمکن نداشته باشد.بایستی جایگاه مخصوص سر تیره یا حجم مناسب و شرایط ایده آل را فراهم نموده سرانجام و اینك آبگرمکن منصوب و عزل شود.
  • از یک آبگرمکن برای۲ طبقه یا۲ واحد مسکونی استفاده نگردد.
  • آبگرمکن درخصوص مصرف یک طبقه و یک واحد مسکونی که همه شیرهای آبگرم در اختیار مشتری باشد برپایی انتصاب گردد.
  • محل برگماری باید در ارتفاعی نزدیک به دریچه دود کش باشد:بطوریکه طول نصیب تقدیر عمودی تا کلاهک تعدیل ۲۵۰میلیمتر باشد.
  • ارتفاع برپایی انتصاب آبگرمکناز کف تمام شده ۱۲۰ الی ۱۴۰ سانتیمتر و وهن آسیب افقی از ادوات گرما را از جمله افزار گاز سوز و نفت سوز حداقل ۴۰ سانتیمتر باشد.
نوع مطلب : سرویس بهداشتی، دکوراسیون حمام و دستشویی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مروارید, عکس سرویس بهداشتی, دیزاین سرویس بهداشتی, چیدمان سرویس بهداشتی, دتایل سرویس بهداشتی, سرامیک سرویس بهداشتی, درب سرویس بهداشتی, ابعاد سرویس بهداشتی, سرویس های بهداشتی, کابینت سرویس بهداشتی, اکسسوری سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی عکس, طرح سرویس بهداشتی, قیمت سرویس بهداشتی, نمای سرویس بهداشتی…

مدیر وبلاگ : بابک بنیاد
مطالب اخیر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :