تبلیغات
حمام و سرویس های بهداشتی - ترفندهای زیباسازی حمام با استفاده از آبگرمکن!
 
حمام و سرویس های بهداشتی
دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی
 
 

در مقالات گذشته به شما آموزش دادیم که دکوراسیون حمام خود را چگونه بچینید که آبگرمکن و یا پکیج دیواری در آن کمتر خودنمایی کرده و جلب توجه نماید. اما در این مقاله قصد داریم ترفندهای زیباسازی حمام با استفاده از آبگرمکن! را برای شما بیان کنیم؛ با ما همراه باشید.

Image result for water heater bathroom

همان طور که قبلاً به آن اشاره گردید، بود حمام در اتاق شوریده خواب ها بردباران باعث جذب قدرت شما شده و عنصر آب، شنگ چی شما را جذب می کند چرا که ویژگی عنصر آب این گونه است. همچنین ماهیت مستراح دلو آبدستان به گونه ای است که كارمایه حال چی نمی تواند به راحتی در آن جریان داشته نكهت امید و اصولاً تابخانه و آفتابه منفعل هستند و کاملاً تحت کنترل عنصر آب قرار دارند.

اگر از فنگ شویی در این ناحیه استفاده نگردد، ممکن است که قدرت منفی در نواحی به رونق افتد و تأثیرات منتفی تداول مذکور به طور خمناك و راست بر ساکنان مسكن وارد شود.

 از طرفی آبی که در عادت باشد، خصوصاً در مسیری که به خارج از آپارتمان هدایت می گردد، می تواند قدرت مثبت به حیات آمده در حواشی خانه را به همراه خود خارج کند و آرامش، آسایش و سعادت خانوادگی را از بی پرده ببرد. از این رو جایگاهی مناسب برای گرمابه و آبریزگاه لازم بوده و رنگ آمیزی در چیدمان صحیح، محیط را برای شما مناسب و در موقعیت صحیح فنگ شویی قرار می دهد. آبریز نباید کنار آشپزخانه | دکوراسیونیا وسط آپارتمان قرار بگیرد. ابریق نباید به طور پیچ درپیچ در برابر درب ورودی قرار گیرد.
  • آبگرمکن در رعایت هایی که خطر آتش سوزی حیات دارد نصب نگردد.
  • مایعات و موادقابل اشتغال در مجاورت آبگرمکن نیستی نداشته باشند.
  • آبگرمکن درپشت در بهاو مکانهایی که ارتفاع طبقه کوتاه است نصب نگردد.
  • آبگرمکن در بالکن هایی که امکان رفت و آمد هستی و عدم ندارد نصب نگرد.
  • نصب آبگرمکن د ر پاگرده با ارتفاع نا مناسب ممنوع است.
  • محل نصب آبگرمکن باید سر پوشیده رایحه تا از یخ زدگی مصون بماند و احتمال یخ زدن در زمستان نیستی نداشته باشد.
  • در رحبه خلوت نگرش سر باز نصب نگردد.زیرا موجب یخ زدن در زمستان و ترکیدن رگولاتور گاز میگردد.

Image result for water heater bathroom

توصیه می شود از چهار آینه رو به روی هم در دوش استفاده کنید یا حداقل آینه ای که در دسترس دارید را در این اطراف قرار دهید. آینه ها قدرت مثبت چی را به استعمال رایج شدن انداخته و حتی بوی نامطبوع را نیز از رك می برند. تعجب نکنید، فنگ شویی این چنین عمل می کند.

 از گیاهان سبز به طور ثابت یا آویزان استفاده نمایید. گیاهان زنده و سر سبز در حمام باعث تولید عنصر چوب و طبیعت شده و در کنار عنصر آب علاوه مؤثر عمل می کنند. به این مناسبت پس كارمایه حال مثبت چی به رواج یافتن می افتد.

نوع مطلب : شیک ترین مدل های حمام و دستشویی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


دکوراسیون سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مدرن, مدل سرویس بهداشتی, طراحی سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی مروارید, عکس سرویس بهداشتی, دیزاین سرویس بهداشتی, چیدمان سرویس بهداشتی, دتایل سرویس بهداشتی, سرامیک سرویس بهداشتی, درب سرویس بهداشتی, ابعاد سرویس بهداشتی, سرویس های بهداشتی, کابینت سرویس بهداشتی, اکسسوری سرویس بهداشتی, سرویس بهداشتی ایرانی, سرویس بهداشتی عکس, طرح سرویس بهداشتی, قیمت سرویس بهداشتی, نمای سرویس بهداشتی…

مدیر وبلاگ : بابک بنیاد
مطالب اخیر
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :